Naujųjų sutiktuvės: kaip ir su kuo

‘13 12 22

arklysJeigu senųjų palydėti ir Naujųjų pasitikti neturite galimybės „Friedricho restorane“, pasirūpinkite, kad šventinis stalas būtų ne ką mažiau stilingas ir atitiktų ateinančių metų tematiką. Svarbiausia – pasirūpinti, kad 2014-ųjų simbolis – mėlynas medinis Arklys būtų pamalonintas.

Šventinis stalas būtinai turi būti dekoruotas drobinėmis servetėlėmis – rinkitės baltą, žalią arba mėlyną spalvas. Jeigu servetėlės – baltos, papuoškite jas spalvingomis juostelėmis, žiedeliais ar kita originalia bižuterija. Tokiu būdu pelnysite Arklio nuolankumo – šis gyvūnas vertina originalumą, individualumą.

Ant stalo nepamirškite padėti pagrindinį Arklio maistą – avižas. Kiekvienas svečias privalo suvalgyti bent mažytį šaukštelį avižų košės. Šį paprastą patiekalą galite pakeisti bet kokiu kitu patiekalu, kurio sudėtyje būtų avižos, daigintos sėklos. Vienintelė sąlyga – patiekalas turi puikuotis stalo viduryje.

stalas1Šventinis stalas taip pat turi būti turtingas žalumynais, salotų ir garnyrų sudėtyje jų irgi turi nestigti. Idealu, jeigu svečiai užuose šviežiai keptos duonos ir rytietiškų sandalų kvapą. Būtina, kad ant stalo būtų patiektos kelios sūrių rūšys, įvairūs pyragėliai, bandelės ir tartaletės. Jeigu turite galimybę, vaišinkite svečius kumysu – raugintu kumelių pienu, o po eglute nepamirškite padėti duonos su druska.

Beje, Rytų šalyse priimta Arklio metus pasitikti ant stalo patiekiant dvi lėkštes – vienoje turi būti supjaustytas šienas, ant kurio padedamas raudonos spalvos virvė, kitoje – vanduo. Tokiu būdu šeimininkai lyg balnojo Arklį, vadinasi, tik nuo jų priklauso sėkmė ir gerovė ateinančiais metais.

Ant šventinio stalo taip pat turi būti avižiniai sausainiai, obuolių pyragas, įvairios vegetariškos salotos. Be putojančio vyno Naujametinę naktį rekomenduojama rinktis ne stiprius alkoholinius gėrimus, o jų pagrindu sumaišytus margaspalvius kokteilius.

stalas naujiPuošdami šventinį stalą nepamirškite arklių arba pegasų statulėlėmis papuošti gyvenamųjų erdvių. Tiks ir pagalvėlės su arklių atvaizdais, minkšti žaislai. Puikus papildymas – spygliuočių kompozicijos. Ir svarbiausia nepamirškite, kad artėjančių Naujųjų metų sėkmės simbolis – medinė pasaga. Jeigu norite, kad visus jūsų svečius kitais metais lydėtų sėkmė, įteikite jiems tokias dovanas.

Atminkite, kad Arklio metams būdingas dinamiškumas, kryptingumas, karštakošiškumas, praktiškumas ir abejonės, todėl būtina tinkamai pasiruošti Arklio metų sutiktuvėms. 2014-ųjų metus vadina mėlyno, žydro ar net žalio medinio Arklio metais, vadinasi būtent šios spalvos – žalia, mėlyna, žydra, violetinė ir pilka yra pačios tinkamiausios jūsų drabužių spalvos Naujųjų metų naktį. Rinkitės juodųjų perlų, baltojo aukso, medinius ir kitokių neįprastų medžiagų papuošalus.

stalas melynasPrieš Naujųjų sutiktuves pasirūpinkite savo namų švara – juk Arklys tai itin vertina. Maža to, remiantis kinų išmintimi, kartu su iš kranų bėgančiu vandeniu iš namu dingsta laimė ir pilnatvė, todėl svarbu pasirūpinti santechnikos būkle.

Pagal savo prigimtį Arklys yra žaismingas ir mėgsta laisvę bei dideles erdves, todėl švęskite Naujuosius metus dideliame kambaryje ar erdvioje salėje, kur laisvai jausis visi jūsų svečiai. Kuo jų daugiau susirinks prie šventinio stalo, tuo didesnė sėkmė jus lydės ateinančiais metais. Su artėjančiais 2014-aisiais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>