Friedricho bistro atveria duris naktinėtojams

Pačiame miesto centre įsikūręs gardžiais bei kokybiškais patiekalais, puikiu aptarnavimu ir modernia aplinka garsėjantis Friedricho bistro nuo šiol duris atveria ne tik norintiems greitai ir skaniai papietauti ar praleisti jaukų vakarą su draugais, bet ir naktinio gyvenimo mėgėjams. Jiems siūlomas ne tik ilgas bistro darbo laikas, įmantriausi kokteiliai, bet ir skaniausi naktipiečiai.

Naktinėtojai Friedricho bistro nuo ketvirtadienio iki šeštadienio galės apsilankyti iki pat 3 val. ryto. Tai turėtų ypač nudžiuginti besiruošiančius pašėlti naktiniuose klubuose. Jiems bus skirtas specialus įvairiausių kokteilių meniu, todėl geresnės vietos apšilimui mieste nerasite. Kiekvieną atrasti savo mėgstamiausią kokteilį kvies platus vieno gurkšnio kokteilių asortimentas bei kiekvieną savaitę vis naujas barmeno pasiūlymas.

Šios vietos turėtų neaplenkti ir tie, kurie jau prisišoko naktiniuose vakarėliuose ir staiga pasijuto išalkę. Gurgiantį pilvą giliausią naktį numalšins specialus užkandžių meniu, kuriame rasite bemaž visko – nuo keptų vištos sparnelių, priversiančių apsilaižyti pirštus, iki mėsainių iš natūralios ir šviežios jautienos, įtiksiančių net didžiausiam gurmanui. Tiesa, Friedricho bistro nerasite įprasto greito maisto, užkemšančio skrandžius vos valandai kitai ar, atvirkščiai, apsunkinančio visai parai. Sotūs patiekalai ruošiami tik iš šviežiausių, o ne šaldytų produktų, laikantis geriausių receptų.

“Iki šiol miesto centre nebuvo vietos, kurioje vėlyvą vakarienę, o greičiau naktipiečius galėtų suvalgyti staiga išalkę klubinėtojai ar šiaip dėl alkio neužmiegantys klaipėdiečiai. Naktį mieste veikia vienintelis greito maisto restoranas, įsikūręs tolokai nuo miesto centro. Juk dauguma klubų yra miesto centre, o galimybės vėliu paros metu skaniai pavalgyti – nėra. Tad matydami sveiko ir sotaus maisto poreikį, nusprendėme klientams pasiūlyti ilgiau dirbanti barą”, – sakė Friedricho bistro savininkas Aidas Kaveckis.

Beje, Friedricho bistro laiką puikiausiai praleis ir tie, kurių klubų šokių aikštelės netraukia. Bistro bus rengiami įvairūs teminiai vakarai bei kitokie naktiniai pasilinksminimai. “Lankytojai bus pakviesti, pavyzdžiui, į tekilos vakarą, kurio metu ne tik už specialią kainą galės paragauti tekilos, bet ir sudalyvauti įvairiose atrakcijose bei sužinoti, kuo šis gėrimas yra ypatingas”, – sakė pardavimų ir rinkodaros vadovė Giedrė Maželytė.

Tiesa, Friedricho bistro durų neužveria ir nuolatiniams savo klientams, pamėgusiems čia pusryčiauti, pietauti ar leisti vakarus. Bistro durys, kaip įprasta, atvertos visą dieną, todėl laukti nakties nebūtina.

Šaltinis: ve.lt

Įsimintiniausi įvykiai Friedricho pasaže!

2006 m.

Friedricho pasaže duris atvėręs pirmasis restoranas „Steakhouse“ tapo išskirtine vieta su aukščiausios kvalifikacijos virtuvės virtuozų paruoštu valgiaraščiu. Restorano „vinimi“ tapo naujiena uostamiestyje – galimybė užsisakyti restorano akvariumuose specialiai auginamus upėtakius ar ešerius, paruoštus pagal svečių pageidavimus.

2007 m.

Friedricho pasažas pirmasis pasiūlė klaipėdiečiams įsilieti į per visą pasaulį kiekvieną rudenį nusiritančios jauno prancūziško vyno šventę. Su tradiciniu šūkiu „“Beaujolais Nouveau atvyko!” pirmą kartą organizuotoje šventėje su vaišėmis dalyvavo per tūkstantį žmonių, pasipuošusių prancūzų ūkininkų rūbais ir stebėjusių įspūdingą lazerių šou.

2008 m.

Prasidėjusi pasaulio ekonominė krizė neaplenkė ir Lietuvos. Kilę sunkumai privertė žmones arba juoktis, arba verkti. Friedricho pasažas nepasidavė slogioms nuotaikoms ir pasiūlė lankytojams išbandyti patiekalus iš specialaus „krizinio“ valgiaraščio. Svečiai teigiamai ir su humoru įvertino ne brangiau nei 99 centus kainuojančius patiekalus „Kubiliaus kepsnys“ ar „Seimo kukuliai bei vėliau pasiūlytą kitą valgiaraštį su mini cepelinais, mini picomis ir kt.

2009 m.

Ekonominei krizei pasiekus piką, visuomenė skilo: sunkumų prislėgti žmonės dėl visų problemų kaltino šalies valdžią, vienas kitą ir net kitataučius. Į moralinę krizę Friedricho pasažas reagavo surengęs rusiškų naujųjų metų „Staryj Novyj God“ šventę. Nors tądien Klaipėdoje oro temperatūra nukrito iki -16 laipsnių, visą dieną trukusiose linksmybėse dalyvavo šimtai žmonių. Rusų folklorinio ansamblio pasirodymas, samovarai ir degtinė, maudynės kubile, cirko artistai su dresuota meška, ugnies šou nepaliko abejingųjų.

2009 m. vasarą

Friedricho pasažas, ėmęs žadinti tautą iš sąstingio, pasiūlė klaipėdiečiams ir miesto svečiams naują vasaros renginių ciklą „Pasažo vasara“. Į garsiausių Lietuvos atlikėjų koncertus susirinkusieji taip pamėgo jaukius muzikinius vakarojimus Friedricho pasaže, kad renginiai „Pasažo vasara“ tapo tradiciniais, vykstančiais kasmet.

2009 m.

Friedricho pasažas pakvietė mažuosius klaipėdiečius į nemokamą sekmadieniais organizuojamą šventę šeimoms „Vaikų dienos“. Didžiulio populiarumo sulaukusiose šeimyninė popietėse pasirodymus rengia klounai ir gyvūnų dresuotojai, organizuojami įvairūs žaidimai ir atrakcijos.

2011 m.

Friedricho pasažas Europos vyrų krepšinio čempionato metu surengė ne tik Klaipėdą, bet ir visą Lietuvą pristačiusią šventę „Gruzinų dienos“. Šią iniciatyvą palaikė Gruzijos ambasada Lietuvoje, už šventę sulaukta Gruzijos Vyriausybės vadovo padėkos, o šventę parodė net penki Gruzijos televizijos kanalai.