Categories: naujienos
      Date: Apr 14, 2017
     Title: FRIEDRICHO PASAŽO ĮGULA ATSISVEIKINA SU RESTORANO  „MERIDIANAS“ LANKYTOJAIS
Friedricho pasažo komanda atsisveikina ir linkėdama gero vėjo perduoda restorano veiklos estafetę Meridiano paramos fondui.

Nuo šių metų pradžios Klaipėdos miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ pirmą kartą po rekonstrukcijos padarė techninę pauzę, skirtą profilaktiniams laivo sistemų patikrinimo ir kitų techninės priežiūros darbų vykdymui. Kol reikalingi darbai vis dar vykdomi yra permainų ir restorano „Meridianas“ veikloje.

Friedricho pasažo komanda atsisveikina su restoranu „Meridianas“ ir linkėdama gero vėjo perduoda visą restorano veiklos estafetę Meridiano paramos fondui. Dėkojame fondo savininkams už išreikštą pasitikėjimą ir galimybę kelerius nuostabius metus prisidėti kuriant šią ypatingą vietą. Tie keleri metai buvo puikūs ir pilni gražių prisiminimų. Iš anksto suplanuoti užsakomieji renginiai bus perimti naujojo restorano „Meridianas“ operatoriaus, o dėl planuojamų  sutuoktuvių ceremonijų burlaivyje reikėtų kreiptis į Meridiano paramos fondą.

Jeigu esate įsigiję restorano „Meridianas“ dovanų kuponus, taip pat neturėtumėte nerimauti. Baigus techninę apžiūrą ir pradėjus darbą naujam operatoriui restorane, įgytus dovanų kuponus bus galima išnaudoti. Taip pat turite alternatyvą dovanų kuponais atsiskaityti už paslaugas pačiame Friedricho pasaže - restorane, smuklėje, vyninėje, svečių namuose, kavos ir likerių namuose ar atsiskaitant už užsakomuosius gaminius.

Friedricho pasažas ir toliau vykdys savo įprastą restoranų ir apgyvendinimo veiklą Tiltų gatvėje, todėl norinčius pasinaudoti mūsų paslaugomis, kviečiame užsukti pas mus, kur bet kurią šventę paversime neužmirštama.