Įsimintini įvykiai

2006 m.

Friedricho pasaže duris atvėręs pirmasis restoranas „Steakhouse“ tapo išskirtine vieta su aukščiausios kvalifikacijos virtuvės virtuozų paruoštu valgiaraščiu. Restorano „vinimi“ tapo naujiena uostamiestyje – galimybė užsisakyti restorano akvariumuose specialiai auginamus upėtakius ar ešerius, paruoštus pagal svečių pageidavimus.

2007 m.

Friedricho pasažas pirmasis pasiūlė klaipėdiečiams įsilieti į per visą pasaulį kiekvieną rudenį nusiritančios jauno prancūziško vyno šventę. Su tradiciniu šūkiu „“Beaujolais Nouveau atvyko!” pirmą kartą organizuotoje šventėje su vaišėmis dalyvavo per tūkstantį žmonių, pasipuošusių prancūzų ūkininkų rūbais ir stebėjusių įspūdingą lazerių šou.

2008 m.

Prasidėjusi pasaulio ekonominė krizė neaplenkė ir Lietuvos. Kilę sunkumai privertė žmones arba juoktis, arba verkti. Friedricho pasažas nepasidavė slogioms nuotaikoms ir pasiūlė lankytojams išbandyti patiekalus iš specialaus „krizinio“ valgiaraščio. Svečiai teigiamai ir su humoru įvertino ne brangiau nei 99 centus kainuojančius patiekalus „Kubiliaus kepsnys“ ar „Seimo kukuliai bei vėliau pasiūlytą kitą valgiaraštį su mini cepelinais, mini picomis ir kt.

2009 m.

Ekonominei krizei pasiekus piką, visuomenė skilo: sunkumų prislėgti žmonės dėl visų problemų kaltino šalies valdžią, vienas kitą ir net kitataučius. Į moralinę krizę Friedricho pasažas reagavo surengęs rusiškų naujųjų metų „Staryj Novyj God“ šventę. Nors tądien Klaipėdoje oro temperatūra nukrito iki -16 laipsnių, visą dieną trukusiose linksmybėse dalyvavo šimtai žmonių. Rusų folklorinio ansamblio pasirodymas, samovarai ir degtinė, maudynės kubile, cirko artistai su dresuota meška, ugnies šou nepaliko abejingųjų.

2009 m. vasarą

Friedricho pasažas, ėmęs žadinti tautą iš sąstingio, pasiūlė klaipėdiečiams ir miesto svečiams naują vasaros renginių ciklą „Pasažo vasara“. Į garsiausių Lietuvos atlikėjų koncertus susirinkusieji taip pamėgo jaukius muzikinius vakarojimus Friedricho pasaže, kad renginiai „Pasažo vasara“ tapo tradiciniais, vykstančiais kasmet.

2011 m.

Friedricho pasažas Europos vyrų krepšinio čempionato metu surengė ne tik Klaipėdą, bet ir visą Lietuvą pristačiusią šventę „Gruzinų dienos“. Šią iniciatyvą palaikė Gruzijos ambasada Lietuvoje, už šventę sulaukta Gruzijos Vyriausybės vadovo padėkos, o šventę parodė net penki Gruzijos televizijos kanalai.


2009 m.

Friedricho pasažas pakvietė mažuosius klaipėdiečius į nemokamą sekmadieniais organizuojamą šventę šeimoms „Vaikų dienos“. Didžiulio populiarumo sulaukusiose šeimyninė popietėse pasirodymus rengia klounai ir gyvūnų dresuotojai, organizuojami įvairūs žaidimai ir atrakcijos.

Palikite atsiliepimą

Dėkojame, Jūsų užklausa
sėkmingai išsiųsta

Klaida! Neteisingai užpildyti laukai