Muzikinis vakaras su S. Zakatovaite ir D. Bukausku

Vieta: Friedricho kiemelis

Renginio pradžia: 2014 06 20 19:00

Aksominio balso savininkė, dainininkė Simona Zakatovaitė  - puikiai klaipėdiečiams pažįstama kylanti žvaigždė, stebinanti publiką temperamentingu charakteriu ir turinti ambicingų tikslų muzikos pasaulyje. Simona aktyviai dalyvauja keliuose uostamiestyje sėkmingai įgyvendinamuose projektuose.

Vienas tokių – duetas su trombonininku Donatu Bukausku. Šis profesionalus muzikantais laukiamas įvairiuose tarptautiniuose muzikiniuose projektuose, JAV dirbo su garsiais džiazo muzikos virtuozais, su bigbendu koncertavo Arabų Emyratuose ir Vokietijoje. Su Klaipėda Donatą sieja ne tik muzika, bet ir akademinė veikla: Klaipėdos universitete jis dėsto Menų fakulteto auklėtiniams.

S. Zakatovaitės ir D. Bukausko duetas – tai visada garantuota gera nuotaika, teigiamos emocijos, kurias suteikia muzikantų profesionalumas ir savitai atliekamos pasaulinio lygio hitų versijos.

Vieta – „Friedricho pasažo“ kiemelis (Tiltų g. 26 A, Klaipėda)

Renginys – nemokamas.

Palikite atsiliepimą

Dėkojame, Jūsų užklausa
sėkmingai išsiųsta

Klaida! Neteisingai užpildyti laukai

Norime pranešti, kad dėl įvykusio „Friedricho pasažo“ IT sistemos gedimo buvo prarasti nuolaidų kortelių turėtojų duomenys. Esamos nuolaidų kortelės laikinai negalios kol bus suvesti atnaujinti duomenys.

Prašome užpildyti šią formą.

Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.