Renginių kalendorius

Kalendorius

 2014 Lapkritis 
PrAnTrKPtŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28
30

Naujienos ir renginiai

Gurmaniškos dovanos – patiems išrankiausiems

Gurmaniškos dovanos – patiems išrankiausiems14-11-17

Artėjančių gražiausių švenčių proga „Friedricho pasažas“ paruošė daug įvairių dovanų variantų, kuriais nustebinsite artimiausius žmones, draugus, kolegas, verslo partnerius ar savo vadovus!

 Valgykite pigiau – taupykite kalėdinėms dovanoms!

Valgykite pigiau – taupykite kalėdinėms dovanoms!14-11-03

“Friedricho picerija” pristato akciją lankytojams „Subalansuotas mitybos planas – 20%“. Nesiekiame propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir rekomenduoti, ką vertėtų valgyti, o ko derėtų atsisakyti. Tiesiog norime, kad pasilepintume mėgstamais mūsų patiekalais pigiau ir sykiu imtumėte taupyti kalėdinėms dovanoms!

Muzikinę lapkričio karuselę vainikuos Kalėdų miestelio šurmulys

Muzikinę lapkričio karuselę vainikuos Kalėdų miestelio šurmulys14-11-03

Viliojantis karšto vyno, apetitą žadinančių troškintų kopūstų su dešrelėmis kvapas, spalvingi kalėdiniai meduoliai, jauki atmosfera ir kalėdinės chorų giesmės – tokie yra pagrindiniai Kalėdų miestelio, tradiciškai atveriančio vartus lapkričio pabaigoje “Friedricho pasažo”  kiemelyje,  simboliai.

Prancūzų rudens šventė tvirtai įleido šaknis  Klaipėdoje

Prancūzų rudens šventė tvirtai įleido šaknis Klaipėdoje14-11-01 (Įvykęs renginys)

Trečiasis lapkričio ketvirtadienis – vyno mėgėjai ne tik Prancūzijoje, bet ir visame pasaulyje  šią informaciją išpyškintų nesusimąstydami, net pažadinti iš gilaus miego. Keičiasi tik jauno vyno derlius ir didėja vertinančių „Beaujolais Nouveau“ tradicijas

Bursime muzikalią ir gabią Klaipėdos jaunąją kartą

Bursime muzikalią ir gabią Klaipėdos jaunąją kartą14-10-30

Uostamiestyje netrukus startuos naujas projektas „Grock Open Mic“,  skatinantis jaunąją klaipėdiečių kartą  - vaikus ir jaunimą susiburti vienoje vietoje, aktyviai kurti, muzikuoti.

 Šildančios ir žvalinančios arbatėlės

Šildančios ir žvalinančios arbatėlės14-10-26

„Friedricho smuklė“ ir „Friedricho picerija“ ir kavos bei likerio namai paruošė lankytojams tris rudeniškus pasiūlymus: užsukę į smuklę kviečiame skanauti nuo žvarbos apsaugančios, šildančios ir gardžios šaltalankių arbatos su imbierais, picerijoje – su svarainiais, kavos ir likerio namuose – gintarinės arbatos su čiobreliais.

Svečiuokitės Klaipėdoje pigiau!

Svečiuokitės Klaipėdoje pigiau!14-10-19

Klaipėdos senamiestis pasitinka jus ne tik su krentančiais nuo medžių lapais, bet ir mažėjančiomis kainomis. „Friedricho svečių namai“ kviečia jus pailsėti pajūryje pigiau ir mėgautis atpalaiduojančia atmosfera, jaukiais interjerais ir rūpestingu dėmesiu kiekvienam mūsų svečiui.

Vintažiniai italų gėrimai – jau kavos ir likerio namuose

Vintažiniai italų gėrimai – jau kavos ir likerio namuose14-10-09

Per 50 likerių rūšių iš Prancūzijos, Italijos, Meksikos ir Ispanijos savo lankytojams siūlantys „Friedricho kavos ir likerio namai“ papildė savo gėrimų asortimentą gėrimais iš Italijos.

 „Friedricho picerijoje“ – romantiška rudens šiluma

„Friedricho picerijoje“ – romantiška rudens šiluma14-10-08

Beveik įpusėjus kalendoriniam rudeniui, „Friedricho picerijos“ virtuvės šefas nusprendė atsižvelgti į lankytojų pageidavimus ir suteikti antrą gyvenimą vienai iš labiausiai mėgstamų picų

Išskirtinis ruduo  - įvairaus  skonio muzikos ir poezijos gurmanams

Išskirtinis ruduo - įvairaus skonio muzikos ir poezijos gurmanams14-09-29

Muzikiniai vakarai baruose, stilingi vakarėliai klubuose – ne viskas, kuo gyvena vakarinė ir naktinė Klaipėda. Nuo spalio uostamiestyje naują pagreitį pajūrio literatams ir meno gerbėjams suteiks „Friedricho pasažo“ kavos ir likerių namuose rengiami poezijos vakarai.

1 iš 17

Renginių kalendorius

Kalendorius

 2014 Lapkritis 
PrAnTrKPtŠS
 
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28
30