Vyninė

Kodėl rinktis Friedricho vyninę?

Gero vyno mėgėjams

didžiuojamės vynų pasirinkimu - asortimente beveik 500 vyno rūšių ir kitų alkoholinių gėrimų...

Platus užkandžių asortimentas

hamono vėrinukai, marinuotos ispaniškos alyvuogės, prancūziški sūriai ir daug daug kitų egzotiškų patiekalų...

Išpuoselėtos vyno tradicijos

organizuojamos vyno degustacijos, teminiai vakarėliai su užkandžiais ir įdomiais pokalbiais...

  • didžiuojamės vynų pasirinkimu - asortimente beveik 500 vyno rūšių ir kitų alkoholinių gėrimų...

  • hamono vėrinukai, marinuotos ispaniškos alyvuogės, prancūziški sūriai ir daug daug kitų egzotiškų patiekalų...

  • organizuojamos vyno degustacijos, teminiai vakarėliai su užkandžiais ir įdomiais pokalbiais...

Trumpa kelionė po vyninę

Friedricho vyninėFriedricho vyninė –  tai  jaukus ir mielas kampelis gero vyno mėgėjams. Nuo  vynų rūšių ir užkandžių įvairovės Jums svaigs galva. Mes didžiuojamės plačiu vynų pasirinkimu – asortimente beveik 500 rūšių vynų ir kitų alkoholinių gėrimų.

Mes vertiname darbuotojus, kurie žino apie vyną daugiau, nei patys apie save. Ir džiaugiamės kiekvienu vyninės lankytoju – ir mėgėju, ir tikru gurmanu.

Prie vynų siūlome aibę įvairiausių užkandžių: hamoną (ispanišką vytintą kumpį), hamono vėrinukus, pagal specialią receptūrą Friedricho pasaže marinuotas ispaniškas alyvuoges, įvairių rūšių prancūziškus ir itališkus kietuosius ir pelėsinius sūrius, paštetus.

Itin jauki aplinka, nerealus aptarnaujantis personalas, ką jau kalbėti apie vynus išmanantį padavėją, savo darbo profesionalas, laikas vyninėje vieną šeštadienio vakarą praėjo akimirksniu, pasijutome, lyg butume buvę vyno paskaitoje, padavėjas užburė savo žiniomis ir išmone! Užkandžiai tinkantys vynui, tokie subtilūs, neužgožiantys pagrindinės vyninės temos. Šaunuoliai. — Eglė Nors Lietuvoje įprasta vynų  kultūros puoselėjimą priskirti rizikingų idėjų kategorijai, nūdien Friedricho vyninė pelnytai vadinama viena populiariausių Klaipėdos mieste ir Vakarų Lietuvoje. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai noriai dalyvauja Friedricho vyninėje organizuojamose vynų degustacijose.  Mūsų vyninės someljė pristato ne tik įvairių šalių bei regionų vynus, bet ir suteikia žinių, kaip dera vynus rinktis, derinti su maistu.

Tikrieji gurmanai gali rinktis ne mokomąsias vynų degustacijas, o teminius vakarėlius, kuriuose vynai pristatomi kategorijomis (kilmės šalis, kainos, kokybė, vakarienės tema). Mėgstantiems ragauti vyną ir sukantiems galvą, kuo nustebinti savo svečius, siūlome surengti jaukų šventinį vakarėlį  Friedricho vyninės antrojo aukšto salėje. Vakarėlyje, kuriame gali dalyvauti iki 15 asmenų, metu surengsime vynų degustaciją su užkandžiais ir įdomiais pokalbiais.