Categories: naujienos
      Date: Oct 25, 2017
     Title: Renginių karuselę vainikuos Kalėdų miestelio šurmulys
Viliojantis karšto vyno, arbatos aromatai ir spalvingi kalėdiniai meduoliai, jauki atmosfera ir kalėdinio choro giesmės – tokie yra pagrindiniai Kalėdų miestelio, tradiciškai atveriančio vartus lapkričio pabaigoje “Friedricho pasažo”  kiemelyje,  simboliai. Ir, žinoma, Kalėdų Senelis.

Viliojantis karšto vyno, arbatos aromatai, spalvingi kalėdiniai meduoliai, jauki atmosfera ir kalėdinio choro giesmės – tokie yra pagrindiniai Kalėdų miestelio, tradiciškai atveriančio vartus lapkričio pabaigoje “Friedricho pasažo”  kiemelyje,  simboliai.

Specialūs šventiniai akcentai laukia Friedricho restorano, kavos ir likerio namų, vyninės bei Friedricho smuklės lankytojų, kurie kviečiami prisijungti prie šurmulio po atviru dangumi. Visa tai jūsų lauks lapkričio 25-ąją, 19 val.

Tą dieną ne tik visas pasažas sužybės lemputėmis, bet ir kiemelis prisipildys puikiausiomis emocijomis. Kalėdų Senelį šiais metais atlydėsianti Snieguolė paseks pasaką apie apšeršnyjusias mūsų žiemas, kurios išlikusios mūsų atmintyje. Vox Libri choras savo giesmėmis įžiebs magišką Kalėdinę dvasią visam gruodžio mėnesiui, kad švenčių laukimas būtų prasmingas. Na, o šventę vainikuos dviejų snieguolių - Jurgitos Bendikaitės ir Rasos Donielos - muzikinis duetas, kuris vėliau persikels iš kiemelio į smuklę.

Su kalėdinio miestelio atidarymų šventinių renginių maratonas nesibaigs. Gražiausių metuose švenčių link  kviečiame dalyvauti nemokamuose gyvos muzikos vakaruose. Šeimas su vaikučiais kviesime į meduolinių žaisliukų, namelių, eglučių, meduoliukų marginimo užsiėmimus. Apie juos daugiau informacijos renginių kalendoriuje.

Paskutinį kalendorinio rudens šeštadienį, lapkričio 25-ąją „Friedricho pasažo“ kiemelis vėl atvers vartus kalėdinėms linksmybėms. Pasitikime šerkšnu dabintas Kalėdas kartu.

pasibaigusi: 1
kavos_namai: 1
restoranas: 1
vynine: 1
smukle: 1